اخبار و مقاله

سبک های راه اندازی اتاق جلسات

سبک های راه اندازی اتاق جلسات

[vc_row css=”.vc_custom_1550573520859{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 30px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

یک اتاق جلسات که با اندیشه طراحی شده است ، فضایی سودمند را به مکانی لذت بخش و سازنده برای گردآوری و تبادل نظر ، میزبانی وبینارها و کنفرانس های ویدیویی و البته جلسات تبدیل می کند. هر عنصر طراحی به تأثیر مثبت یا منفی ، در اتاق جلسات شما کمک می کند. بنابراین درک عواملی که هر سازمانی هنگام برنامه ریزی برای راه اندازی اتاق جلسات و خرید میز کنفرانس باید در نظر بگیرد مهم است

با فضا شروع کنید

شاید مهمترین سوال این باشد: آیا شما از ابتدا ، با ساخت و ساز جدید شروع به کار می کنید ، یا در حال بازسازی یک فضای موجود هستید که متناسب با نیازهای اتاق ملاقات در حال تکامل شما باشد؟ پس از تاسیس ، وقت آن است که نحوه استفاده از فضای فیزیکی را در نظر بگیرید.

چیدمان اتاق کنفرانس ایده آل شما چیست؟

برای به حداکثر رساندن پتانسیل هر جلسه ، طراحی اتاق جلسات شما باید به گونه ای تنظیم شود که یک تجربه همه جانبه ایجاد کند.چیدمان اتاق های کنفرانس شما نقشی اساسی دارد. آنها باید به طور کامل براساس تعداد مخاطبان ، اهداف کنفرانس و طرح محل برگزاری مورد بررسی قرار بگیرند. اگر گیر کنید ، همیشه می توانید از طراحان داخلی متخصص در چیدمان اتاق کنفرانس کمک بگیرید.

1.سبک کلاسیک

تنظیمات اتاق کنفرانس به سبک اتاق هیئت مدیره بسیار کم است. این سبک کلاسیک اتاق جلسات است که در تعداد بیشماری از فیلم ها و اتاق های نشست ، که در آن مدیران ارشد بالای میز اصلی جمع می شوند و در مورد مسائل مهم بحث می کنند ، دیده اید.

این یک میز مستطیل شکل یا بیضی شکل (یا تعدادی میز) در مرکز است که صندلی هایی در اطراف آن قرار دارند. این اغلب برای جلسات متمرکز بر دستور کار یا کنفرانس ویدیویی استفاده می شود. سبک اتاق جلسه به طور معمول می تواند حداکثر 25 نفر را در خود جای دهد.

بهترین حالت: از آنجا که این امکان برای شما فراهم می شود تا تجدید نظر در هر یک از موارد دیگر ، برای جلسات کوتاه تر شامل بحث آزاد داشته باشید ، مناسب است. اگر کنفرانس شما جلسات کارگاهی داشته باشد که به گروه متوسطی از افراد بستگی دارد که درمورد آنها صحبت می کنند ، این یک سبک ارزشمند اتاق کنفرانس است که باید مورد توجه قرار گیرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *