همه مقالات

عواملی که باید هنگام خرید مبلمان اداری در نظر بگیرید

عواملی که باید هنگام خرید مبلمان اداری در نظر بگیرید

[vc_row css=”.vc_custom_1550573520859{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 30px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

8 عاملی که باید هنگام خرید مبلمان اداری در نظر بگیرید | راهنمای خرید

هنگام راه اندازی و اداره یک دفتر ، مبلمان مورد استفاده برای فضای کاری کارمندان معمولاً در لیست اولویت ها نیست. با این حال ، طراحی دفتر می تواند یک کلید قدرتمند برای موفقیت باشد که اغلب نادیده گرفته می شود. به هر حال ، وقتی کارمندان از محل کار خود خوشحال می شوند ، 12٪ بهره وری بیشتری دارند و 20٪ از رقابت بهتر عمل می کنند. باور کنید یا نه ، مبلمان اداری و چیدمان شما از عوامل موفقیت در این سطح هستند!

این راهنما دلایلی را که چرا باید دوبار در مورد مبلمان اداری خریداری شده فکر کنید و اینکه چگونه بهترین گزینه ها را متناسب با تجارت و کارمندان خود پیدا کنید ، کشف خواهد کرد. ما 8 عاملی را که باید هنگام خرید مبلمان اداری به خاطر بسپارید و اینکه این عوامل چگونه باید در تصمیم خرید نهایی شما تأثیر بگذارند ، بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

1. همه چیز با قیمت شروع می شود

اولین عامل در هر خرید قیمت است. پر کردن مبلمان اداری می تواند یک کار گران قیمت باشد. اکثر تأمین کنندگان مبلمان اداری هزینه مبلمان را بر اساس متر مربع فضا تخمین می زنند. این قیمت بسته به کیفیت به سرعت بالا می رود. هزینه یک دفتر سطح بالا با همان اندازه می تواند به مراتب بیشتر باشد.

اگر مبلمان جداگانه خریداری می کنید ، طیف گسترده ای از قیمت ها نیز وجود دارد. به طور طبیعی ، شما باید قطعاتی را پیدا کنید که در بودجه شما جای بگیرند اما همچنان سبک و راحتی مورد نظر شما را ارائه دهند.

2. مبلمان اداری شما نشان دهنده فرهنگ و نام تجاری شما است

آیا مشتریانی دارید که به طور مرتب از دفتر شما بازدید می کنند؟ در این صورت ، شما خوش شانس هستید که مشتریان وفادار به برند دارید. این مشتریان وفادار برند 67٪ بیشتر از مشتریان جدید هزینه خواهند کرد. فقط به همین دلیل ، فضای شما باید نشان دهنده برند شما باشد.

این یک عامل اساسی است که باید هنگام انتخاب سبک مبلمان خود به خاطر بسپارید. شما می خواهید سبکی را انتخاب کنید که در کسب و کار شما بخوبی نشان داده شود. به عنوان مثال ، یک شرکت مبتنی بر فناوری ممکن است سبک مدرن یا صنعتی مبلمان را انتخاب کند ، در حالی که یک تجارت سبک زندگی در فضای باز جذابیت بیشتری با زیبایی روستایی برای دفتر کار خود پیدا می کند.

3. به صندلی های اداری خود بیشتر توجه کنید

وقتی نوبت به خرید مبلمان اداری می رسد ، باید وقت بیشتری را صرف چیدن صندلی های اداری مناسب کنید. شما و کارمندانتان مستعد نشستن ساعتهای طولانی در طول روز هستید. شما به نوع صحیحی از صندلی ها نیاز دارید که پشتیبانی و راحتی لازم را برای زنده ماندن از این فعالیت خسته کننده روز به روز فراهم کند.

4. جریان طراحی دفتر خود را در نظر بگیرید

روزگاری استاندارد طراحی دفتر اتاقک و مبلمان اداری ساده بود. این هنوز هم یک طراحی بسیار شیک است. با جدا نگه داشتن هر ایستگاه کاری با دیواره های اتاقک ، به تک تک کارمندان کمک می کند تا تمرکز کنند. آنها از کاری که همکاران همسایه شان انجام می دهند منحرف نیستند.

همانطور که گفته شد ، طرح های دفتری و باز بصورت روزافزون محبوب تر می شوند در واقع ، مطالعات نشان می دهد که 75٪ از کارگران کار گروهی را به عنوان یک عامل اساسی در دفتر رتبه بندی می کنند.

در تنظیمات باز ، دیواره های اتاقک برداشته می شود و کارمندان در نزدیکی یکدیگر کار می کنند. یک طراحی باز ، همکاری و ارتباط واقعی را افزایش می دهد و بنابراین روابط دفتر و بهره وری شرکت های شما را بهبود می بخشد.

جریان یک چیز مهم است که باید در نظر گرفته شود و چیزی است که باید برای بهینه سازی کارایی و ارتباطات اداری به آن استراتژیک نگاه کرد.

5. مبلمان اداری گران قیمت همیشه بهترین نیست!

فراتر از قیمت ، چهار ویژگی اصلی وجود دارد که ما در مبلمان به دنبال آنها هستیم: سبک ، راحتی ، دوام و عملکرد. به طور معمول ، ما می خواهیم یکی یا دو کیفیت را به جای ویژگی دیگر قربانی کنیم. به عنوان مثال ، با دوام ترین صندلی اداری ممکن است زیبا ترین حالت برای دیدن نباشد. به همین ترتیب ، یک صندلی اداری سطح بالا ممکن است سبک و راحتی داشته باشد اما از نظر عملکردی کم باشد.

به جای اینکه هزینه زیادی را صرف خرید مبلمان اداری کنید که احساس می کنید این چهار ویژگی را به شما تحویل می دهد ، باید واقعاً به این فکر کنید که بیشتر به چه ویژگی هایی احتیاج دارید و روی قطعات مبلمان که این وسایل را ارائه می دهند تمرکز کنید.

6. در مورد سایر امکانات برای ارائه به دفتر خود فکر کنید

وقتی به “مبلمان” فکر می کنیم ، تمرکز خود را صرفاً بر روی صندلی های اداری ، میزهای اداری ، میزهای ملاقات ، کابینت های بایگانی و غیره قرار می دهیم. با این وجود ، موارد دیگری نیز وجود دارد که می توانید برای ارتقا طراحی دفتر کار و ارائه راحتی بیشتر به کارمندان خریداری کنید.

این ویژگی ها گرچه روی کار متمرکز نیستند ، اما با تزریق کمی سرگرمی در محیط می توانند زندگی را در دفتر بهبود بخشند. واقعیت این است که 97٪ فضاهای اداری خود را بازتاب میزان ارزشمند بودن آنها می دانند.

وقتی کارمندان از شغل خود راضی باشند ، تولید بیشتری خواهند داشت و می خواهند مدت زمان بیشتری دور هم بمانند! بنابراین ، اگر مبلغ کمی در بودجه مبلمان اداری خود باقی مانده اید ، به برخی امکانات رفاهی اضافی که می توانید به کارمندان خود ارائه دهید ، فکر کنید.

7. تأمین کننده مناسب مبلمان اداری را انتخاب کنید

تأمین کنندگان مبلمان اداری مناسب وجود دارد و پس از آن تأمین کنندگان خوبی نیستند. این تفاوت اغلب در خدماتی است که آنها فراتر از فروش مبلمان به شما ارائه می دهند. شرکت های بزرگ مبلمان همچنین خدمات تحویل و نصب با کیفیت بالا را ارائه می دهند. برخی حتی با طراحان داخلی کار می کنند تا محیط اداری ایده آل را فراهم کنند.

ممکن است بخواهید با چند تامین کننده مختلف مصاحبه کرده و یکی از بهترین خدمات را ارائه دهید. اگرچه ممکن است کمی بیشتر بپردازید ، این مزایا بسیار ارزشمند خواهد بود و تجربه بسیار بهتری را ارائه می دهد.

8. سرمایه گذاری در نورپردازی

اگر پنجره ای دارید ، اجازه دهید نور طبیعی با پرده ای محکم که می توانید تنظیم کنید ، وارد شود. پنجره ای ندارید؟ مشکلی نیست چراغ های طبقه با لامپ های سه طرفه ایده آل هستند ، زیرا بسته به پروژه نور قابل تنظیم به شما می دهند و یک ویژگی هنری به اتاق اضافه می کنند.

نتیجه گیری

مبلمان اداری به دلیل کسل کننده و پیش پا افتاده بودن بدنام هستند ، اما لازم نیست که باشند. خرید مبلمان اداری موارد بسیار بیشتری از آنچه برخی صاحبان مشاغل می دانند ، است. با استفاده از این راهنما ، شما دانش پیدا کردن راه حل مناسب مبلمان اداری برای پاسخگویی به نیازهای شرکت و کارمندان آن را دارید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *