اخبار و مقاله

انتخاب درست میز اداری

درست میز اداری

[vc_row css=”.vc_custom_1550573520859{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 30px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

بهترین ابعاد و مدل میز منشی کدام است؟

میز منشی یا میز پذیرش نوع خاصی از میز به طور معمول در اتاق انتظار ، لابی یا جلوی دفتر است که برای سلامتی به مشتریان پاسخگویی به تلفن و تعیین وقت ملاقات گرفته تا رسیدگی به معاملات مورد استفاده قرار می گیرد. این باعث می شود که آنها یکی از مهمترین مبلمان اداری در هر مشاغل باشند. بسیاری از گزینه های مختلف میز ، سبک ها ، مواد و اندازه های مختلف برای پاسخگویی به هر نیاز وجود دارد.

میز منشی برخلاف سایر میزهای اداری از این نظر است که نه تنها برای کار استفاده می شود ، بلکه مانند چهره شرکت شما است. بسته به مکانی که در آن قرار دارد به طور معمول اولین چیزی است که مشتریان هنگام ورود به در می بینند. و از آنجا که مرکز ارتباط متقابل کارمندان و آن مشتری است ، تأثیر به سزایی خواهد داشت.

به چه نوع شغلی اختصاص دارد؟

نوع مشاغل مورد استفاده ، میز منشی را که از نظر سبک ، عملکرد و مواد انتخاب می کنید ، بسیار تعیین می کند. دلیل این امر آنست که انواع مختلف مشاغل از نظر ظاهری و فضایی که باید ایجاد کنند ، الزامات متفاوتی دارند. به عنوان مثال میز منشی در دفتر وکالت احتمالاً باید بسیار مجلل به نظر برسد در حالی که برای مشاغل مستقر در خانه نیازی نیست که آنچنان مجلل باشد.

ابعاد میز منشی

البته این همیشه به صاحب مشاغل یا شرکت بستگی دارد و اینکه آنها در نهایت می خواهند چه جو یا ظاهری را به تصویر بکشند. درست مثل اینکه هر مشاغل به نوع متفاوتی از جو احتیاج دارد و به نظر می رسد هر یک از آنها نیز به روش دیگری از میز منشی استفاده می کنند. بنابراین بسیار مهم است که بدانیم میز دقیقاً چه کارهایی را باید انجام دهد تا بتواند به درستی این کار را انجام دهد.

اندازه فضایی که در آن استفاده خواهد شد چقدر است؟

مانند هر نوع مبلمان اداری یا خانگی ، اندازه فضایی که در آن استفاده خواهد شد نیز عاملی برای این امر خواهد بود. اگر یک دفتر کوچک دارید ، یک میز منشی واقعاً بزرگ احتمالاً آنچنان خوب کار نخواهد کرد زیرا فضا را غالب می کند. دقیقاً مانند یک میز منشی کوچک در یک اتاق بسیار بزرگ نیز ممکن است از نظر بصری چندان جذاب نباشد. بهترین انتخاب همیشه ایجاد یک نگاه متعادل است. بنابراین مطمئن شوید که فضای خود را اندازه گیری کرده و متناسب با آن خرید می کنید.

توابع اصلی آن چه خواهد بود؟

درست مثل اینکه هر مشاغل به نوع متفاوتی از جو احتیاج دارد و به نظر می رسد هر یک از آنها نیز به روش دیگری از میز منشی استفاده می کنند؛ بنابراین بسیار مهم است که بدانیم میز دقیقاً چه کارهایی را باید انجام دهد تا بتواند به درستی این کار را انجام دهد. با این کار ، کارها برای مشتریان و کارمندان آسان می شود و بسیاری از سردردهای آینده را نجات می دهد.

آیا محلی برای نگهداری بسیاری از پرونده ها ، مبادله پول ، مشتری برای امضای اسناد یا به سادگی جایی برای یک پذیرنده برای نشستن و پاسخگویی به تلفن خواهد بود؟ دانستن اینکه برای چه چیزی استفاده می شود به شما کمک می کند تا به سرعت تصمیم بگیرید میز کار شما به چه ویژگی هایی نیاز دارد.

سبک و دکوراسیون آن فضا چیست؟

شما همیشه می خواهید میز منشی شما متناسب با دکوراسیون و سبک فضای شما باشد. اگر در حال برنامه ریزی دفتر هستید ، آن سبک چگونه خواهد بود؟

آیا مدرن ، کلاسیک یا چیز دیگری خواهد بود؟

این امر همچنین روی مواد و سبک میز انتخابی شما تأثیر خواهد گذاشت. اگر میز را به اتاقی که از قبل دارای دکور است اضافه می کنید ، مطمئن شوید که میز با آن و سبک موجود اتاق مطابقت دارد. میز منشی که با اتاق و دکوراسیون شما کار می کند ، باعث می شود اتاق به طور کلی خارق العاده به نظر برسد و واقعاً به میز شما امکان ایستادن همزمان را می دهد.

برای میزهای بسیار بزرگ ، میزهایی که دارای اشکال یا ابعادی غیرمعمول هستند و برای میزهایی که به مواد خاصی احتیاج دارند ، احتمالاً مجبور خواهید بود که یک نوع سفارشی تهیه کنید. با جستجوی آنلاین می توانید به راحتی هم شرکت های محلی و هم شرکت های سراسری را پیدا کنید که در میزهای پذیرایی سفارشی تخصص دارند.

مواد میز پذیرش معمولی ورقه ورقه

میزهای پذیرایی با روکش لمینت ارزانترین انتخاب هستند زیرا لمینت چوب واقعی نیست. در واقع این یک لایه نازک است که به طور معمول از پلاستیک ساخته شده و روی تخته فیبر زیر آن چسبانده شده است. با این حال ، می توان آن را برای تقلید از چوب واقعی و حتی سنگ ساخت. همچنین در رنگ های جامد نیز دیده می شود.

بیشتر میزهای پذیرایی مشکی همراه با میزهای سفید از روکش پلاستیکی لمینت استفاده می کنند. صدها لمینت مختلف در بازار وجود دارد ، اگر نه بیشتر. لمینت همچنین بسیار مقاوم ، ضد خراش و ضد لک است و به راحتی تمیز می شود.

روکش چوب

روکش چوب همانند ورقه های پلاستیکی ، لایه نازکی است که برای پوشاندن آنچه معمولاً تخته فیبر است استفاده می شود. با این حال از چوب واقعی ساخته شده است. بسیاری از افراد به دلیل همین واقعیت روکش را ترجیح می دهند. و از آنجا که چوب واقعی است ، شما از لحاظ ظاهری ، احساس و جذابیتی از آن چوب می گیرید. بهترین قسمت این است که افراد دیگر نمی دانند چوب جامد نیست بنابراین بدون برچسب قیمت ظاهر می شوید.

چوب جامد

یک گزینه لوکس تر ، چوب جامد است. این معمولاً ترکیبی از چوب جامد و روکش است. اینها بسیار سنگین تر از موارد ساخته شده با پایه تخته فیبر و بسیار گران تر نیز هستند. با این حال ، مانند همه چیز در زندگی ، آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید و یک میز پذیرش چوب جامد ، هر دفتر را بسیار مجلل نشان می دهد.

مواد دیگر

بسیاری از میزهای منشی از مواد دیگر در ترکیب با موارد رایج بالا استفاده می کنند. سنگ ، فلز ، شیشه ، چرم و حتی سیمان همگی می توانند یک میز مشی بسیار جذاب باشند. از این موارد می توان در صورت ، پهلوها یا پیشخوان استفاده کرد.

موارد استفاده معمول یک میز منشی اداری

آنها به معنای واقعی کلمه می توانند هر اندازه ، شکل و ابعادی باشند ، به خصوص اگر ساخته شده سفارشی باشند و از هر ماده ای. با این حال میز منشی اداری معمولی برای یک دفتر کوچک یا متوسط ساخته شده و عرض آن در حدود 71 “-73” است. اکثر آنها از تخته فیبر ساخته می شوند و با روکش یا لمینت پوشانده می شوند.

یک میز پذیرش معمولی فضای کافی برای رایانه ، صفحه کلید ، تلفن دارد و همچنین باید دارای سوراخ شکافی باشد تا به طور مرتب سیم و کابل را در خود داشته باشد. همچنین معمولاً فضای کافی برای وسایل جانبی میز مانند سازمان دهندگان و البته پرونده ها و مقالاتی که از آنها استفاده می شود نیز وجود دارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1550574397580{padding-top: 0px !important;padding-bottom: 60px !important;}”][vc_column][hongo_blockquote hongo_blockquote_style=”blockquote-style-1″ additional_font_author=”1″ hongo_blockquote_author=”Jason Maria”]The best fashion advice I’d say would be just to do what makes you comfortable and what makes you feel cute and that’s how you’re gonna look your best ’cause when you feel your best everybody else can feel it too.[/hongo_blockquote][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1534935374674{padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][vc_column hongo_enable_responsive_css=”1″ css=”.vc_custom_1565354453063{margin-bottom: 45px !important;}”][vc_single_image image=”27609″ img_size=”full” css=”.vc_custom_1568026308357{margin-bottom: 20px !important;}”][vc_single_image image=”27603″ img_size=”full” css=”.vc_custom_1568026331475{margin-bottom: 25px !important;}”][vc_column_text hongo_enable_responsive_css=”1″ css=”.vc_custom_1550656665069{margin-top: 60px !important;}” responsive_css=”.hongo_responsive_1550656665070{margin_top_mobile:50px},”]Best clothing choices in summer are those pieces that are casual, for those interested lorem Ipsum a simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has but also the leap the industry’s. Dummy text ever since the, when an unknown printer took galley of type and scrambled it make type specimen book. It has survived not only five centuries.

Dummy text ever since the when an unknown printer took galley of type and scrambled it make type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap electronic typesetting, remaining essentially unchanged It was popularised in the 1960s with the release of letraset sheets containing lorem ipsum passages, & more recently with desktop publishing software like aldus pagemaker including versions of lorem ipsum.

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using lorem ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using content here, content here making it look like readable english.[/vc_column_text][vc_single_image image=”27609″ img_size=”full” css=”.vc_custom_1568026373573{margin-top: 50px !important;margin-bottom: 20px !important;}”][vc_single_image image=”27603″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column offset=”vc_col-md-6 vc_col-xs-12″][vc_column_text]How beautiful you are lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column hongo_enable_responsive_css=”1″ offset=”vc_col-md-6 vc_col-xs-12″ responsive_css=”.hongo_responsive_1565354018268{margin_bottom_mobile:30px},”][vc_column_text]The new grunge lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column desktop_clear_both=”clear-both” css=”.vc_custom_1565353983283{margin-top: 30px !important;margin-bottom: 15px !important;}”][vc_single_image image=”27603″ img_size=”full” hongo_enable_responsive_css=”1″ css=”.vc_custom_1568026421703{margin-bottom: 60px !important;}” responsive_css=”.hongo_responsive_1568026421708{margin_bottom_mobile:40px},”][vc_column_text]Let the beauty of what you love be what you do.Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the with the release of letraset sheets containing lorem ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like aldus pagemaker including versions. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

hongo 350x350 ph 1
FASHION SHOULD BE A FORM OF ESCAPISM
AND NOT A FORM OF IMPRISONMENT

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of letraset sheets containing lorem ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like aldus pagemaker including versions of lorem ipsum. There are many variations of passages of lorem ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable. If you are going to use a passage of lorem ipsum, you need to be sure there isn’t anything embarrassing hidden in the middle of text.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column desktop_clear_both=”clear-both”][vc_column_text css=”.vc_custom_1550663641765{margin-bottom: 50px !important;}”]It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using lorem ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using content here, content here making it look like readable english.[/vc_column_text][hongo_content_block hongo_block_premade_style=”special-content-block-1″ hongo_bg_image_type=”cover-background” hongo_enable_responsive_css=”1″ css=”.vc_custom_1568026450781{margin-bottom: 55px !important;}” hongo_image=”27609″ responsive_css=”.hongo_responsive_1568026450786{margin_bottom_laptop:35px|margin_bottom_tablet:0px},”]It something incredibly sexy about a woman wearing her boyfriend’s t-shirt and underwear. Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting.

  • Fashion should be stylish and love
  • The difference between style is quality
  • I think clothing & style is transformative
  • For me, style is all about confidence
  • I love the fashion world. I love clothes
  • Fashion should be stylish and love
  • The difference between style is quality
  • I think clothing & style is transformative

[/hongo_content_block][vc_column_text hongo_enable_responsive_css=”1″ responsive_css=”.hongo_responsive_1550666695530{margin_bottom_tablet:45px},”]It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using content here, content here making it look like readable english.

Dummy text ever since the when an unknown printer took galley of type and scrambled it make type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap electronic typesetting, remaining essentially unchanged It was popularised in the 1960s with the release of letraset sheets containing lorem ipsum passages, & more recently with desktop publishing software like aldus pagemaker including versions of lorem ipsum.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row hongo_enable_responsive_css=”1″ css=”.vc_custom_1565413481467{padding-top: 50px !important;padding-bottom: 70px !important;}” responsive_css=”.hongo_responsive_1565413481474{padding_top_tablet:20px|padding_top_mobile:0px|padding_bottom_mobile:50px},”][vc_column][vc_separator color=”custom” accent_color=”#e8e8e8″ css=”.vc_custom_1550723435420{margin-bottom: 0px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;border-left-width: 0px !important;}”][/vc_column][/vc_row]

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *